Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Turnusy rehabilitacyjne

Łeba

Łeba jest jedną z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich, położona u ujścia rzeki Łeba do Bałtyku między dwoma jeziorami Serbsko i Łebsko. To nadmorskie miasto oferuje wiele atrakcji a mianowicie muzeum Słowiańskiego Parku Narodowego gdzie można spotkać największe w Europie ruchome wydmy, zasypane miasto z odkopanego z piasków ruiny kościoła św. Mikołaja z XIV oraz kamieniczki z XIX, port jachtowy jak również pozostałości po centrum badawczym nad pierwszymi rakietami (V-1, V-2 z okresu II wojny świat).Ośrodek Fregata położony na dużym terenie, 400 metrów od morza. Pokoje 3,4 osobowe z balkonami, w budynku stołówka, pokój zabaw, sala rekreacyjna, kawiarnia, taras. Na terenie ośrodka boiska do siatkówki, koszykówki, plac zabaw - duży ogrodzony i monitorowany teren.


TURNUS REHABILITACYJNY

Termin:
12.
08. – 27.08.2017r. – 16 dni
( przejazd nocą)

OFERTA OBEJMUJE:

o ZAKWATEROWANIE: pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką i balkonem. Na miejscu: świetlica, sala dyskotekowa, kawiarnia, stołówka, boiska sportowe, plac zabaw, automaty do gier zręcznościowych.
o  WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie stół szwedzki, obiad z deserem oraz kolacja serwowane do stolików (stołówka na terenie ośrodka).
o  OPIEKA PEDAGOGICZNA I MEDYCZNA.
o  UBEZPIECZNIE.
o  TRANSPORT.
PROGRAM:

 • Wycieczka do Fokarium - Sea Park w Sarbsku, - jedynego w Polsce obiektu, w którym zwiedzający mogą oglądać karmienie fok połączone z ich treningiem. Wizyta w parku dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, odkryje tajemnice podwodnego świata, zapewni unikalne atrakcje: Muzeum marynistyczne, park makiet zwierząt morskich, park miniatur latarni morskich, gaj małego pirata na galeonie Wodnik, park zręcznościowy małego pirata, place zabaw "Podwodna Przygoda", kolejka pirata.
 • Wycieczka na Ruchome Wydmy, które  znajdują się w Słowińskim Parku Narodowym, około 9 km na zachód od Łeby. Wydmy przesuwają się pod wpływem morza i wiatru z prędkością około 9 m na rok. Ruchome wydmy są zjawiskiem unikatowym na skalę europejską. Tworzą piękny pustynny krajobraz na obszarze około 500 ha. Największą wydmą w Słowińskim Parku Narodowym jest Łącka Góra, która ma ponad czterdzieści metrów wysokości. Wydmy tworzą jedno z najpiękniejszych miejsc, które stworzyła natura.
 • Wycieczka do Parku Dinozaurów - dinozaury naturalnej wielkości, grota neandertalczyków, galeria skamielin i minerałów, wioska indiańska, wyścigi pojazdami Flinstonów, plac zabaw. Tylko w Łebie w Parku Dinozaurów na 20ha spotkasz trójwymiarowe gady naturalnej wielkości. Pełna przygód i atrakcji trasa, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii.
 • Rej statkiem.
 • Przejazd Kolejką.
 • Ognisko

 • Rozgrywki sportowe

 • Zwiedzanie Łeby.

 • Imprezy kolonijne: festiwal piosenki kolonijnej, “Randka w ciemno”, Poczta Francuska, bal przebierańców.

 • Konkursy z nagrodami: plastyczny, fryzur, mody kolonijnej. Wybory Miss i Mistera kolonii.

 • Imprezy kulturalno-rozrywkowe,  dyskoteki.

 • Korzystanie z kąpieli morskichCena:         1.699,- zł dziecko

       1.899,- zł opiekun/osoba dorosła                                                  
       


(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego ------http://republika.pl/tpdprzemysl/------