Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Zagraniczne

Bułgaria - Złote Piaski

Bułgaria - to miejsce pełne kontrastów. Od pełnych przepychu, rozbudowanych i tętniących życiem kurortów wakacyjnych, po spokojne i ubogie miejscowości górskie. Klimat Bułgarii jest umiarkowany ciepły, kontynentalny, suchy, nad morzem podzwrotnikowy, wilgotniejszy.


 


Złote Piaski - najlepsze miejsce na wypoczynek dla młodzieży. Piękne plaże, ciepłe morze, tętniące życiem bulwary, mega dużo zabawy i wspaniała atmosfera.Hotel Dana Palace - *** położony 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, scena przy basenie, recepcja, restauracja z tarasem, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem, tenis stołowy. Oprócz tego boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim – imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki (pool party). Pokoje 4-, 5-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i WC oddzielnie). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, TV, lodówka, klimatyzacja.   

 OBÓZ MŁODZIEŻOWY

UWAGA KONIECZNY PASZPORT

Termin:
03.08. - 14.08.2017r. (wiek 12-18 lat) – 12 dni
Oferta obejmuje:

 • ZAKWATEROWANIE - noclegi : 7  noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie (pokoje 2,3,4 osobowe).  
 • WYŻYWIENIE 3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.
   
   

Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt około 5 - 10 euro).

 • OPIEKA PEDAGOGICZNA,

 • UBEZPIECZENIE.

 • TRANSPORT AUTOKAREM  

 • PROGRAM:


 
DZIEŃ 1: wyjazd z Przemyśla, Rzeszowa i innych miast Podkarpacia i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
 
DZIEŃ 2: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, wzgórze Zamkowe z basztami rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Bułgarii.  
 
DZIEŃ 3: w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.
 
DZIEŃ 4 – 9: pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:
 
 •     wycieczka do Warny i Kamiennego Lasu – całodniowa wycieczka do jednego z najstarszych miast Europy – Warny, zwiedzanie z przewodnikiem: Park Nadmorski, termy rzymskie (z zewnątrz), katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, przejazd do położonego 18 km od Warny rezerwatu Pobiti Kamyni. Spacer pomiędzy kamiennymi kolumnami, które powstały 50 milionów lat temu, kiedy obszar południowo-wschodniej Europy pokrywało morze,
 • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
 • wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
 • zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, min.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki - pool party,
 • konkurencje sportowe na basenie,
 • rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu: plażowa piłka siatkowa, plażowa piłka nożna,
 
DZIEŃ 10: po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyr, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Zostało założone przez Traków prawdopodobnie 3000 lat temu. Godne zobaczenia są na pewno XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim. Nesebyr zachwyca jednak przede wszystkim swym pięknym położeniem. Jako perła architektury i skarb archeologii został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru po mieście zobaczymy antyczną część miasta, pasmo ruin pradawnych murów jeszcze sprzed 1500 lat, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie czasu. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.
 
DZIEŃ 11: przejazd do Serbii, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 9 godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie Aquapark położny jest na powierzchni 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów, min.: basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże na których można odpocząć lub skorzystać z przestrzeni do uprawiania sportu. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.
 DZIEŃ 12: przyjazd do Przemyśla ok. godz. 10:00.

UWAGI:
 
Paszport musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu, proszę zabrać suchy prowiant na drogę dojazdową. Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (wychowawcy oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu)

Cena:  1.899 ,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)

(Cena może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu EURO)Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego ------http://republika.pl/tpdprzemysl/------