Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

Przejdź do treści

Menu główne:

Wypoczynek > Zagraniczne

Włochy - Austria

Pertegrada - Treffen k/VillacH

Nowość pobyt w dwóch państwach podczas jednego wyjazdu


 

 
Włochy - ciepłe morze, gorące słońce, szeroka piaszczysta plaża tętniąca życiem, z niemilknącą muzyką i rozrywką non stop – to atuty tego miejsca. To miejsce gdzie nie masz prawa się nudzić, to miejsce, które nigdy nie milknie i nie zasypia. Tu się bawi młodzież z całej Europy !
 
 
Pertegadamała włoska miejscowość w niedalekiej odległości od znanego kurortu Lignano, który jest jednym z najbardziej obleganych i najbardziej hucznych miejsc nad Adriatykiem.
 
Austria - góry cieszą się zainteresowaniem turystów zarówno zimą, jak i latem, kiedy otwierają dla nich swoje szlaki górskich wędrówek. Znajdująca się na południu Austrii i granicząca ze Słowenią i Włochami Karyntia to jeden z najpiękniejszych regionów Europy.                   Treffen k/Villach - historyczne miasteczko sięgające swymi korzeniami 500 r p.n.e., umiejscowione w przepięknej dolinie, niedaleko jeziora Ossiascher See.


Pertegada – Hotel Centrale (3 noclegi) – wysoki standard. Pokoje 3,4,5 osobowe z pełnym wezłem sanitarnym, TV .


 
 
Treffen - Hotel Alpenrose  (6 noclegów ) w miejscowości  Treffen k/Villach. Pokoje 4, 5 osobowe z  pełnym węzłem sanitarnym, TV z polskimi programami. Na terenie znajduje się restauracja z dobrą kuchnią, sala dyskotekowa, stół do ping –ponga, boiska do piłki nożnej  i siatkowej.  U podnóża góry znajduje się jezioro Ossiacher ( latem 26 st.) na którym znajduje się przystań ze sprzętem pływającym.                                                              
 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

UWAGA KONIECZNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY

Termin:
07.07. - 18.07.2017r. (wiek 12-18 lat) – 12 dni
Oferta obejmuje:

  • ZAKWATEROWANIE - 3 noclegi w Hotelu Centrale (Włochy) 6 noclegów w Hotelu Alpenrose.

  • WYŻYWIENIE - w Austrii śniadanie, lunch pakiet, obiado-kolacja we Włoszech śniadanie, obiado-kolacja). Posiłki zgodnie z opisem w programie.                                                        

 
Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt około 5 - 10 euro).

  •  OPIEKA PEDAGOGICZNA,

  • UBEZPIECZENIE NNW i KL .

  •  TRANSPORT AUTOKAREM  

  • PROGRAM:PROPONOWANY PROGRAM

 
Dzień  1  –  wyjazd  z  Przemyśla Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.
 
Dzień 2 - przyjazd do hotelu w Pertegadzie około 14.00, zakwaterowanie i obiadokolacja, nocleg.  
Dzień  3  - po śniadaniu, całodniowy pobyt na plaży – kąpiele w Adriatyku, powrót na obiadokolację, wieczorny wypad na  deptak w Lignano.
 
Dzień  4  - śniadanie, całodniowy pobyt w AQUAPARKU  w Lignano (Znajdziecie tu m. in. zjeżdżalnie banzai, kamikaze, wijąca się „anakondę”, grzybki wodne, statek piracki, pajęczyny do wspinania się, wiele odkrytych basenów w tym basen ze sztucznymi falami, trampoliny, gry dla dzieci, miejsca na piknik, restauracje, lodziarnie. W cenie biletu wliczone jest korzystanie z wszystkich atrakcji., powrót na obiadokolację.
 
Dzień  5  - po śniadaniu  wyjazd nad ADRIATYK  do Bibione.   pobyt na plaży i kąpiel w morzu do  godz. 13.00 , przejazd do Austrii, zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka.
Dzień  6  - śniadanie plus lunch pakiet, rejs statkiem ,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjeżdżalnie ,boiska –rozgrywki sportowe) ,  zwiedzanie okolicy i wjazd kolejką na Gerlitzen 2000 m n.p.m., obiadokolacja.
 
Dzień  7  - śniadanie plus lunch pakiet, wycieczka do Klagenfurtu , zwiedzanie Minimundusu (świat w miniaturze) obiadokolacja.
 
Dzień  8  - śniadanie plus lunch pakiet, rejs statkiem ,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjeżdżalnie, boiska–rozgrywki sportowe), obiadokolacja.
 
Dzień  9  - śniadanie plus lunch pakiet, wycieczka na RAGASCHLUCHT –najpiękniejszą w Karyntii przełęcz z wodospadami i basen ze zjeżdżalniami w Obervellach, obiadokolacja.
 
Dzień 10 – śniadanie plus lunch pakiet, rejs statkiem,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjezdżalnie, boiska –rozgrywki sportowe), obiadokolacja.
 
Dzień 11 – po śniadaniu czas wolny i pakowanie. Lunch. Wyjazd  do Polski. Po drodze zwiedzanie Wiednia. Kolacja.
 

Dzień 12 – przyjazd do Przemyśla w godzinach porannych.                                                            

Cena: 2.099,- zł dziecko
(cena zawiera pełny program i transport– bez dopłat)

(Cena może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu EURO)Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego ------http://republika.pl/tpdprzemysl/------